Sprawdź opinie o nas !
 
Promocje
Jimu TankBot
Jimu TankBot
695,00 zł 648,00 zł 565,04 zł 526,83 zł
szt.
Flipchart ecoPOPCHART magnetyczny
Flipchart ecoPOPCHART magnetyczny
155,00 zł 141,00 zł 126,02 zł 114,63 zł
szt.
Samsung Flip WM55h Flipchart interaktywny FL!P - komplet
Samsung Flip WM55h Flipchart interaktywny FL!P - komplet
11 550,00 zł 10 499,00 zł 9 390,24 zł 8 535,77 zł
szt.
Produkt dnia
Tablica interaktywna ésprit ST
Tablica interaktywna ésprit ST
2 990,00 zł 2 430,89 zł
szt.
Ekran AVTek Cinema 200
Ekran AVTek Cinema 200
315,00 zł 256,10 zł
szt.
Samsung Flip WM55h Flipchart interaktywny FL!P - komplet
Samsung Flip WM55h Flipchart interaktywny FL!P - komplet
11 550,00 zł 10 499,00 zł 9 390,24 zł 8 535,77 zł
szt.
Ekran AVTek Business 200
Ekran AVTek Business 200
319,00 zł 259,35 zł
szt.
Flipchart mobilny z ramionami VENEZIA
Flipchart mobilny z ramionami VENEZIA
419,00 zł 340,65 zł
szt.
Ekran elektryczny 4W 152x152cm P
Ekran elektryczny 4W 152x152cm P
389,00 zł 316,26 zł

Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 5 Connect 65

Dostępność: dostępny
Cena: 11 390,00 zł 11390.00
Cena netto: 9 260,16 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: AVTek
Kod produktu: 1TV145

Opis

Opis produktu

Avtek TouchScreen 5 Connect 65 to połączenie wielkoformatowego monitora LCD z tablicą interaktywną. Przekątna ekranu wynosi aż 65 cali. Urządzenie to należy przede wszystkim traktować jako najnowszego następcę tablicy interaktywnej, ale także jako również narzędzie do wyświetlania oraz prowadzenia prezentacji do nowoczesnych sal konferencyjnych. Połączenie z siecią zapewnia dedykowany moduł Wifi, który teraz jest standardowym wyposażeniem każdego monitora z serii 5 Connect.

W pracowniach i klasach szkolnych pełnić będzie przede wszystkim funkcję tablicy interaktywnej. Można go również używać do wyświetlania filmów z DVD, BluRay lub bezpośrednio z podłączonej pamięci zewnętrznej (np. pendrive). Urządzenie posiada także wbudowany system Android, dzięki któremu możemy obsługiwać wybrane funkcje bez konieczności podłączania komputera. Należą do nich:

-tryb białej tablicy suchościeralnej,

- przeglądarka plików MS Office, PDF i zdjęć,

- odtwarzacz filmów,

- przeglądarka stron WWW,

- aplikacja do wizualizerów.

 

 

Najważniejsze zalety monitora interaktywnego LED w porównaniu z tradycyjną tablicą interaktywną:

 

Monitor interaktywny AVTek Touchscreen 5 Connect
Tradycyjna tablica interaktywna z projektorem
- żywotność panelu LED Lcd 20.000-30.000h - żywotność lampy projektora - 3.000-5.000h
- brak "efektu cienia" - "efekt cienia" rzucanego przez osobę stojącą przed tablicą
- brak oślepiania światłem projektora - oślepianie światłem osoby stojącej przed tablicą
- możliwość pracy bez komputera - do pracy niezbędny jest komputer i projektor
- urządzenie bezobsługowe - konieczność serwisowania (filtry i lampa w projektorze)
 - łatwość instalacji, wystarczy tylko powiesić i podłączyć zasilanie (wpiąć kabel do gniazdka)  - konieczność wykonania instalacji (uchwyt do projektora, kable itp.) i kalibracji obrazu

 

TouchScreen 5 to najnowsza generacja monitorów interaktywnych Avtek.

 Nowa generacja modułu Android w wersji 7.0 oferuje szybsze podzespoły i wyższą wersję systemu operacyjnego co sprawia, że obsługa monitora jest jeszcze bardziej płynna oraz pozwoli na zainstalowanie bardziej wymagających aplikacji.

 

Wbudowana aplikacja (pełna wersja) do bezprzewodowego przesyłania obrazu pozwala na połączenie z 8 komputerami lub urządzeniami mobilnymi na raz i wyświetlanie do czterech obrazów jednocześnie. Bezprzewodowe przesyłanie obrazu, dźwięku i dotyku pozwala na jeszcze wygodniejszą współpracę i eliminuje potrzebę podłączania każdego z komputerów bezpośrednio do monitora. Dodatkowo możliwe jest rozszerzenie o Avtek Share, sprzętowe rozwiązanie, które pozwoli na połączenie z komputerem bez dodatkowego instalowania na nim dodatkowego oprogramowania podłączyć klucz sprzętowy do gniazda USB i nacisnąć przycisk.

 

Znajdujący się w zestawie moduł WiFi/Bluetooth pozwoli na łatwe podłączenie monitora do internetu, a także na przykład programowanie i sterowanie ROBOTAMI JIMU z poziomu monitora interaktywnego. Dodatkową zaletą zewnętrznego modułu są poprawiające zasięg anteny, co zapewni lepszą jakość połączenia w porównaniu z kartami sieciowymi znajdującymi się wewnątrz monitora lub kartami USB.

 

 

Dla ułatwienia współpracy na jednym monitorze, monitory serii TouchScreen 5 Connect pozwalają na jednoczesne pisanie dwoma kolorami w trybie białej tablicy. Nowa, jeszcze dokładniejsza technologia odczytywania dotyku jest w stanie rozpoznać grubość pisaka i przypisać do niej kolor, dzięki czemu dwie osoby mogą pracować pisać różnymi kolorami co sprawia, że notatki są bardziej przejrzyste.


 

Aktualizacje oprogramowania monitora poprzez internet (Over-the-Air) sprawiają, że zawsze będzie on otrzymywał najnowsze funkcje i aplikacje wprowadzane z czasem. Użytkownik z łatwością sam zainstaluje aktualizację kiedy będzie dostępna przez co nie ominą go przyszłe zmiany.

 

Monitory TouchScreen 5 są w całości przygotowane do obsługi rozdzielczości 4K/UHD. Za wyświetlanie obrazu odpowiada zaawansowany panel LG o rozdzielczości 3840 x 2160 i odświeżaniu 60Hz. Na obudowie znajduje się nowe, szybsze złącze OPS dla opcjonalnego komputera oraz porty HDMI 2.0 umożliwiające podłączenie każdego nowoczesnego sprzętu.

 

Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, jakim są współdzielone porty USB na froncie monitora, raz podłączona pamięć USB będzie dostępna zarówno w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS bez potrzeby przekładania pomiędzy portami.

 

Nowa wersja narzędzia do nanoszenia notatek umożliwia już nie tylko nanoszenie notatek na dowolny obraz czy korzystanie z monitora jak z tablicy interaktywnej, ale wyposażona jest także w dodatkowe narzędzia pomagające w prezentacjach, lekcjach i spotkaniach np. stoper, minutnik, reflektor i system do głosowania.

 

Narzędzie do głosowania wywoływane z dostępnego na każdym źródle podręcznego paska skrótów pozwala na zadanie dowolnego pytania, zebranie odpowiedzi i ich szybkie omówienie. I to niezależnie od tego, czy wyświetlana jest prezentacja, przeglądarka w systemie Android czy obraz z zewnętrznego źródła jak laptop.

 

Funkcje blokowania monitora to rozwiązanie dedykowane dla środowiska szkolnego oraz sprawdzające się w zatłoczonych miejscach. USB Disk Lock pozwala zablokować monitor i odblokować jedynie po podłączeniu klucza (pamięci USB) z odpowiednim plikiem odblokowującym. Aplikacją do blokowania monitora zabezpieczymy go podobnie jak telefon na kod. Jedno i drugie rozwiązanie zabezpiecza sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem.

 

 

 

Komputery OPS przeznaczone do serii TouchScreen 5 zostały zaprojektowane w taki sposób, by wraz z monitorem tworzyć wysokiej klasy zestaw All-in-One o bardzo dobrej wydajności.

Wszystkie komputery Avtek OPS 4K wyposażone są w nowoczesne procesory szóstej generacji Intel Skylake, zapewniające bezawaryjną pracę oraz wysoką wydajność. Nowoczesny procesor i3 szóstej generacji potrafi być znacznie szybszy niż procesor i7 drugiej generacji. Dzięki temu użytkownik może być pewny, że kupuje rozwiązanie, które będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat.

 

Dyski SSD użyte w komputerach Avtek OPS 4K są nie tylko kilkadziesiąt razy szybsze niż tradycyjne dyski HDD, ale też bardziej odporne na uszkodzenia i niezwykle ciche. Te cechy sprawiają, że są one idealne do wykorzystania w monitorach interaktywnych, gdzie liczy się szybkość oraz niezawodność.

 

Monitory interaktywne idealnie sprawdzają się w scenariuszach o zróżnicowanych wymaganiach, dlatego komputery OPS dostępne są w kilku wariantach. W edukacji oraz do podstawowych zastosowań idealny będzie oszczędny Celeron lub i3. Dla bardziej zaawansowanych aplikacji przeznaczone są wersje i5, a do najbardziej profesjonalnych zastosowań niezwykle wydajny Intel i7.

Co istotne wszystkie wersje obsługują natywną rozdzielczość monitorów - 4K@60Hz.

 

W razie problemów oferujemy 2 lata serwisu wymiany One-to-One, czyli wymiany produktu na wolny od wad dokonywanej w siedzibie klienta przez Autoryzowanych Partnerów Serwisowych. Jest to rozwiązanie najbardziej komfortowe dla użytkownika, który zyskuje nie tylko czas, który musiałby poświęcić na wysyłkę uszkodzonego monitora, ale również pewność ciągłości pracy na zakupionym sprzęcie.

 

 

Monitor interaktywny AVTek Touchscreen PRO (poprzednia wersja monitora na zdjęciach) w działaniu:

 

 

 

 Film: funkcja notowania na dowolnym obrazie

 

 


Dowolny monitor interaktywny z wbudowanym komputerem lub bez można teraz kupić do dowolnej placówki oświatowej bez VATu. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zakupu monitorów interaktywnych ze stawką 0% VAT zapraszamy do kontaktu.
Dla przykładu monitor kosztujący 11598zł brutto szkoła może zakupić płacąc cenę netto wynoszącą 9429.

 

Chciałbyś zobaczyć monitor AVtek Touchscreen 5 w działaniu? Zapraszamy do naszej siedziby na bezpłatny pokaz tego monitora interaktywnego. Dla klientów z woj. dolnośląskiego i opolskiego oferujemy także możliwość bezpłatnego przeprowadzenia prezentacji u klienta. (możliwy dojazd na terenie całej Polski, ale termin należy ustalić indywidualnie z wyprzedzeniem)

 

W tym celu prosimy o kontakt mailowy: sklep@prezentacyjne.pl lub telefoniczny: 668 133 416.

 

Zainteresowanym klientom oferujemy także montaż i szkolenie z obsługi monitora interaktywnego. Jeśli jesteś zainteresowany to prosimy o kontakt!

 

 

Produkty interaktywne marki Avtek zostały wyróżnione przez konsumentów w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług w kategorii: monitory interaktywne, otrzymując tym samym prawo do używania nazwy i godła prestiżowej nagrody "Laur Konsumenta - Grand Prix 2015".

 

Panel LifetimePro

 

 

Profesjonalny panel LCD, wykonany przy użyciu najnowocześniejszych technologii, posiada wydłużoną żywotność do 30.000|50.000* godzin. Przy użytkowaniu przez 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu, 50 tygodni w roku daje to nawet 15 lat|25 lat* bezawaryjnego korzystania z monitora.

*zależnie od rozmiaru

Eco-Backlight System

 

 

Panel LCD z nowoczesnym podświetleniem LED o obniżonym poborze prądu zużywa tak mało energii, jak to tylko możliwe dla współczesnej technologii. Niższe rachunki za prąd i ekologia w najnowocześniejszym wydaniu.

HardT Glass

 

 

Hartowana szyba poddana specjalnemu procesowi utwardzania, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowanie 4 mm szyby gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa.

MattSURF Layer

 

 

Powierzchnia monitora została zaprojektowana z myślą o jak większej wygodzie użytkowania. Dlatego projektanci stworzyli powierzchnię wytrzymałą i matową, na której nie widać refleksów zewnętrznego światła, dzięki czemu monitor zapewnia najwyższą jakość obrazu w każdych warunkach.

Alu-frame Safe Line

 

 

Rama monitora została wykonana z aluminium najwyższej jakości. Projekt aluminiowej ramy dodaje nie tylko estetyki, ale i wzmacnia konstrukcję urządzenia, zwielokrotniając jego żywotność i bezpieczeństwo użytkowania.

BLACKFrame Touch

 

 

Monitory stworzone zostały z myślą o najnowocześniejszym oprogramowaniu, dlatego wyposażono je w czarną ramkę wokół ekranu. Pozwala ona na swobodne „wyciąganie” menu w takich systemach jak Windows 8.1 czy Windows 10.

Lightweight One

 

 

Monitory 55” oraz 65” są około 30% lżejsze niż inny sprzęt tej klasy co znacznie ułatwia montaż oraz przenoszenie sprzętu.

Dual SnDBoost

 

 

Wysokiej jakości dźwięk przestrzenny otrzymany dzięki zastosowaniu cyfrowego przetwornika najnowszej generacji. Doskonałe odwzorowanie dźwięku oraz duża moc dwóch 10 Wattowych     głośników.

HighRES Infrared Positioning

 

 

 

Technologia pozycjonowania w podczerwieni wykorzystująca nowy algorytm odczytu i przesyłania danych, zapewniający wyższą rozdzielczość, precyzję i dokładność.

Smart Calibration System

 

 

Dzięki zastosowaniu prekalibracji fabrycznej monitora, udało się wyeliminować konieczność przeprowadzania tego procesu podczas korzystania z urządzenia. Również w przypadku zmiany komputera podłączonego do monitora nie zachodzi potrzeba ponownej kalibracji. Dzięki temu sprzęt jest gotowy do użycia natychmiast po podłączeniu. Dodatkowo podczas pracy na systemie operacyjnym Microsoft Windows 7, 8 lub 10 monitor ma możliwość dodatkowej kalibracji systemowej w przypadku wyższych wymagań użytkownika.

Touch4OSD

 

 

Dotykowe menu doskonale sprawdza się podczas ustawiania i obsługi podstawowych funkcji monitora. Eliminuje to potrzebę stosowania pilotów, które często się gubią i wymagają wymiany baterii.

Remote4PC

 

 

Rozbudowany bezprzewodowy pilot umożliwia dodatkowe sterowanie funkcjami komputera podłączonego do monitora. Korzystając z opcji przełączania slajdów w prezentacji czy też zaciemniania całego ekranu pilot staje się narzędziem dla prezentera.

Avtek MediaCNTR

 

 

Monitory wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników, dlatego posiadają wbudowany odtwarzacz multimediów. Wystarczy do urządzenia podpiąć nośnik USB aby uruchomić muzykę, filmy bądź grafikę bezpośrednio z pendrive’a lub dysku USB. Co więcej można odtworzyć pliki MS Office bez konieczności posiadania komputera.

 

Auto ON/OFF Switch

 

 

Możliwość zaprogramowania monitora aby automatycznie włączał się i wyłączał - o określonych godzinach, w określone dni tygodnia.

Note-ON-it

 

 

Wbudowana w monitorze aplikacja umożliwia z poziomu sprzętowego nanoszenie notatek na dowolny obraz, korzystanie z monitora jak tablicy interaktywnej czy też tablicy kopiującej, bez konieczności podłączania komputera.

Grab2Erase

 

 

Monitor rozpoznaje gest chwytania ekranu jako funkcję gąbki – dzięki czemu użytkownik może płynnie przejść z trybu pisania do wymazywania bez ani jednego kliknięcia. Działa zarówno w wbudowanym oprogramowaniu jak i w aplikacji na PC.

Touch2Browse

 

 

Dzięki wbudowanej przeglądarce internetowej do korzystania z zasobów internetowych wystarczy tylko podłączyć przewód LAN do monitora (opcjonalnie połączeni Wifi).

SetMyLogo

 

 

Funkcja umożliwiająca zdefiniowanie własnego LOGO startowego w monitorze. Dzięki temu podczas uruchamiania pojawia się grafika wybrana przez użytkownika powodująca dodatkową personalizacją urządzenia.

Computer4Touch

 

 

Opcjonalne rozwiązanie pozwalające na otrzymanie systemu All-in-one składającego się z monitora i wbudowanego komputera. W ten sposób wystarczy podłączyć monitor do prądu, aby móc skorzystać z internetu, map, czy innej aplikacji.

Full Connect Panel

 

 

Zastosowanie wielu przyłączy umożliwia jednoczesne podłączenie różnych urządzeń analogowych i cyfrowych takich jak DVD, BluRay, wizualizer czy dekoder telewizji. Dzięki temu i funkcji Touch 4 OSD można bardzo szybko przełączać między źródłami bez konieczności przepinania przewodów w trakcie prezentacji lub zajęć.

Plug and play

 

 

Wystarczy podłączyć monitor do prądu i komputera, aby korzystać z funkcji interaktywnych. Jeśli istnieje potrzeba użycia zewnętrznego źródła sygnału to wystarczy podpiąć przewód.

 

UWAGA!

Wysyłka tylko przy wpłacie na konto, nie ma możliwości wysyłki w opcji "za pobraniem".

 

Specyfikacja techniczna


 

Wyświetlacz
Rozdzielczość panelu 4K/UHD (3840×2160) @60 Hz
Rozmiar wyświetlanego obrazu 1428,48 mm x 803,52 mm
Rozmiar piksela 0,315mm x 0,315 mm
Podświetlenie matrycy Direct LED
Czas reakcji matrycy 6 ms
Odświeżanie 60 HZ dla 4K / UHD (3840×2160)
Wyświetlane kolory 1,07 mld (10bit)
Jasność 350 cd/m2
Kąty widzenia 178°
Kontrast typowy 4000:1
Żywotność matrycy 50 000 godzin
Wzmacniana szyba frontowa Matowa szyba o grubości 4mm oraz twardości 7 w skali Mohsa
Specyfikacja dotyku
Technologia Podczerwień (IR)
Rejestracja Palec lub dowolny inny przedmiot
Minimalna średnica przedmiotu 2 mm
Ilość obsługiwanych punktów 20
Rozdzielczość 32767 x 32767 pkt
Czas reakcji <7 ms
Precyzja 1 mm
Wspierane systemy operacyjne Windows:10, 8.1, 8, 7, Vista, XP Linux / Mac / Android / Chrome
Wejścia/Wyjścia
Porty wejściowe HDMI 2x HDMI 2.0 (4K @ 60Hz)
Porty wejściowe VGA 1
Porty Audio 1 x wejście / 1 x wyjście
Porty USB 4 x USB 2.0 / 2 x USB 3.0
Porty USB na froncie monitora 2 porty współdzielone (dla OPS i Android)
Porty USB na interfejs dotykowy   1
Wejście AV 1
Wyjście COAX 1
Mini YPbPr 0
Port sterowania RS232  1
Port LAN 1 (współdzielony pomiędzy OPS / Android)
Opcjonalny komputer typu OPS Tak (nowy standard, wsparcie 4K@60Hz)
Wyjście video HDMI
Wbudowane głośniki 2 x 16 W
Specyfikacja modułu Android
Wersja systemu 
7.0
 Rozdzielczość systemu Full HD
CPU ARM Cortex A73 Dual Core CPU
GPU Mali-450
RAM 2 GB
ROM 16 GB
Informacje dotyczące oprogramowania 
Język menu OSD / Android 
polski / angielski / niemiecki 
Aplikacja do nanoszenia notatek
Tak, w wersji 2.0
Notowanie na dowolnym źródle Tak, dwa tryby
Możliwość wgrania własnego loga Tak
Możliwość zmiany nazwy źródła sygnału  Tak
Wbudowane narzędzia do prowadzenia głosowania Tak
Wyświetlanie komentarzy tekstowych przez uczestników Tak
Oprogramowanie Windows kompatybilne z aplikacją do
nanoszenia notatek
Tak, oprogramowanie Note
Dane użytkowe
Przyciski na obudowie 1 fizyczny przycisk na froncie / główny przełącznik zasilania
Wymiary 1521,4 x 914 x 98 mm
Wymiary w opakowaniu 1697 x 1071 x 220 mm
Waga 45,6 kg
Waga wraz z opakowaniem 55 kg
Rozstaw otworów VESA 600 x 400
Uchwyt naścienny w zestawie Tak
Wymagane napięcie 100 - 240 V prądu zmiennego / 50 lub 60 Hz
Zużycie energii 0,5 W (tryb czuwania) / 300 W (tryb pracy nominalnej)
 Zalecane warunki otoczenia dla urządzenia
 Zakres temperatury pracy  0℃ do 40℃
 Zakres wilgotności pracy  10% do 90%
 Zakres temp. dla przechowywania -20℃ do 60℃
 Zakres wilgotności dla przechowywania  10% do 90%
Wysokość użytkowania max. 5000 n.p.m.
 Pozostałe informacje
 Narzędzia do szybkiej diagnostyki monitora  Tak
 Gwarancja

 5 lat po bezpłatnej rejestracji na

http://www.avtek.eu/warranty/, 2 lata bez rejestracji

 Akcesoria w zestawie

 kabel zasilający (3m), kabel VGA (3m), kabel USB (5m), 

kabel audio mj 3,5mm (5m), pisak atrapa (3 szt.), pilot zdalnego

sterowania, skrócona instrukcja obsługi PL, płyta CD lub 

pendrive z oprogramowaniem i sterownikami, moduł

Wifi/Bluetooth

 
 

 

Dane techniczne

rozdzielczość 4k/UHD (3.840x2.160)
przekątna 65 cali
system Android Tak
wbudowany komputer Nie

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.
Sklep internetowy Shoper.pl