Monitor interaktywny Samsung QB65H-TR

Dostępność: dostępny
Cena: 9 899,00 zł 9899.00
Cena netto: 8 047,97 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Samsung
Kod produktu: SAMS_QB65H-TR

Opis

Monitor interaktywny Samsung QB65H-TR

- najnowocześniejszy monitor interaktywny
- bardzo wysoka rozdzielczość (4K/UHD) pozwalająca wyświetlić materiał bogaty w detale
- wydajny system operacyjny z odtwarzaczem multimedialnym
- pakiet oprogramowania w zestawie

 

 

CENA Z VAT 23% - oferta tylko dla szkół - możliwość zakupu z VAT 0% (szczegóły poniżej)

 

 

Dowolny monitor interaktywny z wbudowanym komputerem lub bez można teraz kupić do dowolnej placówki oświatowej bez VATu. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zakupu monitorów interaktywnych ze stawką 0% VAT zapraszamy do kontaktu.

 

Opis produktu


Samsung od dawna zaangażowany jest w promowanie nowoczesnej edukacji. Firma ta jest inicjatorem projektu Mistrzowie Kodowania, czyli upowszechniania nauki programowania pośród dzieci i młodzieży. Programowanie uczy wielu umiejętności, które są kluczowe w dzisiejszym świecie: świadomego korzystania z technologii, analizowania informacji, wykorzystywania wiedzy w praktyce, kreatywności, samodzielnego dochodzenia do rozwiązań i pracy w zespole. 

Teraz przedstawiamy innowacyjne i angażujące uczniów rozwiązanie – interaktywną klasę opartą o dotykowy, Interaktywny Monitor Samsung.

 

Interaktywna klasa

65" matryca ekranu interaktywnego Monitora Samsung sprawia, że nawet w największych klasach uczniowie uczą się komfortowo i w skupieniu - tego mogą nie zapewnić mniejsze, 55-calowe tablice. Dzięki najnowszej technologii 4k, ekran oferuje doskonałą jakość oraz czytelność obrazu bez względu na nasłonecznienie. Jest nie tylko niezawodny, ale i wyposażony w dodatkowe, przydatne funkcje, takie jak wbudowany player i WiFi.

Scenariusze lekcji

Konstrukcja scenariuszy, których autorami są nauczyciele korzystający z monitora na co dzień, pozwoli na ich dostosowanie do potrzeb i możliwości uczniów, także tych, ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Korzystaj z bazy scenariuszy lekcji, które pokażą w jaki sposób wykorzystać tablicę do budowania wśród uczniów relacji, współpracy i zaangażowania. Korzystaj też ze scenariuszy dedykowanych programowaniu, których powstawanie wspierał program Mistrzowie Kodowania.

Zdobądź nawet 2 monitory
w ramach dofinansowania.

Juz teraz możesz ubiegać się o dofinansowanie Ministerstwa Edukacji Narodowej na dwa interaktywne monitory dla Twojej szkoły. Nie czekaj - wypełnij wniosek jeszcze dziś.

Wsparcie Merytoryczne

Wsparcie merytoryczne zapewnia program Mistrzowie Kodowania - największy program edukacyjny w kraju, którego celem jest rozwijanie cyfrowych kompetencji młodego pokolenia Polaków. Obecnie angażuje ponad 1700 placówek, prawie 4000 nauczycieli i 100 000 uczniów. Choć głównymi beneficjentami nauki programowania są uczniowie przedszkoli i szkół , program Mistrzowie Kodowania daje też duże szanse rozwoju nauczycielom poprzez organizowane dla nich szkolenia. Zainicjowany przez firmę Samsung program działa nieprzerwanie od 2013 roku. Działania jego organizatorów zostały wielokrotnie nagradzane przez liderów opinii i liczące się na naszym rynku tytuły, m.in. Forum Odpowiedzialnego Biznesu, magazyn Forbes, tygodnik Polityka czy Polską Agencję Prasową. Program został także wyróżniony przez Komisję Europejską w ramach konkursu European Digital Skills Award 2016.

Instalacja sprzętu

Po prostu wybierz odpowiednią ścianę – przywieziemy i zamontujemy na niej monitor i przystosujemy go do natychmiastowego użycia. Instalacja zawiera niezbędne kable i uchwyty. Interaktywny monitor Samsung nie potrzebuje kalibracji. Po podłączeniu, możesz od razu z niego korzystać.

Gwarancja sprzętu

Razem z ekranem otrzymasz licencjonowane oprogramowanie i 3 lata gwarancji producenta

 

 

Najważniejsze zalety monitora interaktywnego LED w porównaniu z tradycyjną tablicą interaktywną:

 

Monitor interaktywny Samsung
Tradycyjna tablica interaktywna z projektorem
- żywotność panelu LED Lcd 50.000h - żywotność lampy projektora - 3.000-5.000h
- brak "efektu cienia" - "efekt cienia" rzucanego przez osobę stojącą przed tablicą
- brak oślepiania światłem projektora - oślepianie światłem osoby stojącej przed tablicą
- możliwość pracy bez komputera - do pracy niezbędny jest komputer i projektor
- urządzenie bezobsługowe - konieczność serwisowania (filtry i lampa w projektorze)
 - łatwość instalacji, wystarczy tylko powiesić i podłączyć zasilanie (wpiąć kabel do gniazdka)  - konieczność wykonania instalacji (uchwyt do projektora, kable itp.) i kalibracji obrazu

 

 

 

 

6 powodów dla których warto wybrać

Monitor Interaktywny Samsung:

1. Odpowiedni ekran

Monitor o 65” matrycy zwiększa komfort uczenia się. Większość urządzeń dostępnych na rynku to ekrany 55”. Spełniają one podstawowe wymogi, jednak mogą nie być wystarczające dla komfortowej pracy w grupie. Nasza tablica zapewnia komfort uczniom nawet w licznych, 30-osobowych klasach. Dzięki takiej wielkości także uczniowie w dalszych ławkach będą mieli komfort widzenia.

 

2. Współpraca

Do Interaktywnego monitora Samsung można podłączyć nawet do 10 urządzeń, niezależnie z jakich korzystają uczniowie. Monitor pozwala na podłączenie urządzeń o systemie operacyjnym Android, iOS oraz Windows. Umożliwia to aktywizację uczniów, efektywne włączenie ich w pracę grupową , możliwość bezpośredniej prezentacji wyników pracy uczniów na monitorze.

 

3. Doskonała jasność

Wszystkie treści na ekranie monitora interaktywnego są idealnie widoczne niezależnie od nasłonecznienia, obraz jest zawsze bardzo czytelny, dzięki czemu szkoła nie potrzebuje montować rolet w klasach (np. jak do projektora).

 

 

4. Zero kalibracji

Monitora interaktywnego nie trzeba kalibrować, działa od razu po włączeniu, w przeciwieństwie do projektorowych rozwiązań, gdzie obraz trzeba dostosować do przekątnej. Włączasz I uczysz.

 

5. Nagłośnienie

Interaktywny monitor Samsung posiada wbudowane głośniki 2x10W, które są w zupełności wystarczające dla potrzeb 30-osobowej klasy.

 

 

6. Niezawodność, czyli niższy koszt

Samsung daje 3-letnią gwarancje na monitory interaktywne. Rynkowy standard to 2-letnia gwarancja. Czas pracy monitora przewidziany jest na 50.000 h, czyli ponad 7 lat pracy w warunkach szkolnych.

 

 

 

Kluczowe funkcje monitora interaktywnego Samsung:

 

 

 

WIĘCEJ DOTYKU, WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Zaawansowana technologia dotykowa pozwala na płynne i wygodne pisanie na monitorze. Co więcej, w pisanie może zaangażować się do 4 osób jednocześnie, używając przeznaczonego do tego pióra lub jakiegokolwiek innego przedmiotu.

   

 LEPSZA JAKOŚĆ WSPÓŁPRACY

Wbudowane rozwiązanie MagicIWB S5 pozwala na efektywne zarządzanie przebiegiem spotkania, dzięki interfejsowi z łatwym dostępem do funkcjonalności takich jak dublowanie ekranu czy zapisywanie notatek w czasie rzeczywistym.

   

 BŁYSKAWICZNE PRZEŁĄCZANIE EKRANÓW

Użytkownicy za pomocą kilku dotknięć mogą szybko przełączać się między kilkoma ekranami pracującymi w tle, takimi jak tablica, przeglądarka czy też inne treści.

   

 ZDALNE POBIERANIE I KONTROLOWANIE TREŚCI

Przeciągaj i edytuj treści na zdalnych urządzeniach bezpośrednio dzięki ekranowi głównemu i funkcjom dotykowym. Niezawodny system Knox zabezpieczy połączenie przed jakimkolwiek wyciekiem informacji.

   

 WYGODNA ŁĄCZNOŚĆ

Każdy monitor jest kompatybilny z różnymi źródłami sygnału, w tym portami HDMI, DVI-P, DP i USB. Dzięki nim użytkownicy mogą przesyłać, udostępniać i poprawiać treści bezpośrednio z ich urządzeń osobistych.

 

DOSKONAŁY WYGLĄD PREZENTACJI

Dzięki wysokiej rozdzielczości obrazu UHD prezentowane materiały dają imponujące efekty, angażując tym uczestników spotkania. Każdy z wyświetlanych materiałów jest również przejrzysty i czytelny dla odbiorcy.

,  

ZARZĄDZANIE W DOBRYM STYLU

Elegancki design łączy w sobie funkcjonalność, która ułatwia korzystanie z interaktywnej tablicy. Magnetyczny uchwyt na pióro sprawia, że jest ono zawsze pod ręką, a przedni panel na wszystkie złącza pozwala sprawnie i szybko połączyć twoje urządzenia z ekranem.


 Dowolny monitor interaktywny z wbudowanym komputerem lub bez można teraz kupić do dowolnej placówki oświatowej bez VATu. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zakupu monitorów interaktywnych ze stawką 0% VAT zapraszamy do kontaktu.
Dla przykładu monitor kosztujący 7993zł brutto szkoła może zakupić płacąc cenę netto wynoszącą 6499zł.

 

 

W tym celu prosimy o kontakt mailowy: sklep@prezentacyjne.pl lub telefoniczny: 668 133 416.

 

Zainteresowanym klientom oferujemy także montaż i szkolenie z obsługi monitora interaktywnego. Jeśli jesteś zainteresowany to prosimy o kontakt!

 

 

 

UWAGA!

Wysyłka tylko przy wpłacie na konto, nie ma możliwości wysyłki w opcji "za pobraniem".

 

Specyfikacja techniczna


Wyświetlacz
Rozdzielczość panelu 4K/UHD (3840×2160)
Przekątna ekranu 65
Rodzaj panelu 60Hz E-LED
Jasność (Typ.) 300 nit (bez szyby zabezpieczającej
Kontrast Mega
Czas reakcji matrycy 8 ms
Kąty widzenia (poziomy/pionowy) 178°:178°
Format obrazu 16:7
Dotyk
Technologia Podczerwień (IR)
Rejestracja Palec lub dowolny inny przedmiot
Zakres rozpoznawania obiektów 8mm
Ilość obsługiwanych punktów 4 na raz - wbudowany odtwarzacz SoC, 10 na raz - zewnętrzny komputer (Win.)
Czas reakcji 7ms (przy pojedynczym dotyku)
Tryb pióra dotykowego pióro pasywne
Łączność
Wejścia video Wejścia z tyłu: 2x HDMI 2.0, 1xDVI-D, 1xDP Wejścia z przodu: 1xHDMI 1.4
Wejścia USB USB 1, 2 (Rear), USB 3 (Front), PC USB (Front)
Wyjście audio tak
Wyjście Touch Out Wyjścia z tyłu: Touch Out (USB-B) Wyjścia z przodu: Touch Out (USB-B)
Zewnętrzne sterujące Sterowanie: RS232 (We/Wy) przez stereo mini jack, RJ45, WiFi
Zewnętrzne sensor Czujnik IR: czujnik sterowania pilotem
Wbudowane głośniki Wbudowany głośnik (2x 10W) (Down Firing wraz Bass Reflex)
Pobór mocy
Źródło zasilania AC 100~240V 50/60Hz
Zużycie energii (klasyfikacja/standardowe/tryb wyłączony)[W/h] 150 (Max 165) / 115 / 0.5
Specyfikacja mechaniczna
Wymiary urządzenia (mm) 1514.7 X 882.4 X 58.2
Wymiary opakowania (mm) 1619 X 231 X 1001
Waga urządzenia/zestawu (kg) 39.2 / 48
Kolor Czarny
Montaż standard VESA 400x400
Ochronna szyba Tak
Rodzaj montażu uchwyt ścienny / statyw mobilny* (opcja)
Długość kabla zasilającego 1.8m
Akcesoria półka na pisak
Warunki robocze
Temperatura eksploatacji 0℃~ 40℃
Wilgotność 10~80%
Cechy
Główne Stylowy i nowoczesny ekran profesjonalny typu E-Board z SoC Tizen 3.0
Sprzętowe Super Clear Coating, Temperature Sensor, Pivot Display, Clock Battery
(168hrs Clock Keeping), Wbudowane głośniki (2x10W), WiFi Module Embedded
Oprogramowanie MagicIWB S5
Platforma  Kant-M (Tizen 3.0) Kant-M (Tizen 3.0)
Wbudowany odtwarzacz SoC
Procesor Coretex A72 1.7GHz Quad-Core CPU
Pamięć RAM L1 Instruction Cache : 48KB / L1 Data Cache : 32KB / L2 Cache : 2MB
Szybkość procesora 1.7GHz Quad-Core CPU
Main Memory Interface 3GB 3ch 64bit LPDDR4 1.6GHz)
Grafika 2D & 3D Graphic Accelerator
Data Format : 32bpp
rozdzielczość wyjściowa : 3840x2160p
Pamięć 8GB (3.88GB zajęta przez system operacyjny, 4.12GB dostępna)
Multimedia Video
- MPEG 1/2/4, H.263, H.264/AVC
- UHD H.264/AVC, VC-1, AVS/AVS+, MVC
- VP8, VP9, HEVC, JPEG
Audio DSP(Decoder)
- MPEG, AC3, AC4, DD, MP3 and etc
Interfejs I/O USB 2.0
System Operacyjny Tizen 3.0 (VDLinux)
Akcesoria
Dołączone Pasywne pióro, kabel zasilający
Opcjonalne Stand, uchwyt

 

 

Dane techniczne

rozdzielczość 4k/UHD (3.840x2.160)
przekątna 65 cali
system Android Tak

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl